Пазарджик
Народният представител Димитър Димитров заедно с общински съветници от БСП се срещнаха с областния управител на Пазарджик Трендафил Величков по него инициатива. Основна тема на срещата е била сигурността на хората в региона.
Повод за акцентиране върху нея стана убийството на Татяна Стоянова. Според Димитров показният акт на насилие от снощи е сериозен удар за всички, защото е извършен от човек, който се е поставил над закона. Той дори сравни снощното престъпление с терористичния акт в Париж. Депутатът ще настоява лично вътрешния министър да следи развитието на случая.
В тази връзка социалистите за пореден път поставиха на дневен ред изграждането на система за видеонаблюдение.
С областния управител местният елит на БСП е обсъждал и проблемите с бедността, безработицата сред младите, здравеопазването, образованието.
Остави коментар
Трябва да сте регистриранза да коментираш.