Спорт

9 от 9 за Хебър

Написано от ПЗИНФО

Хебър записа девета поредна победа в първенството на Efbet Супер Волей при мъжете, след като се наложи над ЦСКА с 3:1 (25:17, 19:25, 25:14, 25:14) в отложен мач от 3-и кръг на шампионат.

Срещата се игра в обновената зала „Васил Левски“ в Пазарджик, която вече може да посрещне мачовете от Шампионската лига на Европа.
Волейболистите на Хебър излязоха в дербито без двама от най-добрите си волейболисти Виктор Йосифов и Теодор Салпаров.
Най-резултатен за победителите стана бившият национал Тодор Алексиев с 21 точки, а Брадли Гънтър добави още 15 точки.

Хебър загуби първи гейм за сезона, но оглави класирането в елита, като измести от там Пирин (Разлог), който вече е на втора позиция.
Пазарджиклии са първи с 9 победи, пълен актив от 27 точки и само един единствен загубен гейм.
Следващият петък двата съперника ще имат решителен сблъсък за първото място в Efbet Супер Волей. Домакин е като двубоят ще е е отново в зала“Васил Левски“.