Спорт

Хебър с лесна победа, остава без загубен гейм в първенството

Написано от ПЗИНФО

Шампионът Хебър продължава непобеден и без загубен гейм в Супер Волей. „Тигрите“ записаха осма поредна победа, след като разгромиха Берое 2016 (Стара Загора) с 3:0 (25:12, 25:9, 25:12) в мач от 9-ия кръг на шампионата. Срещата продължи само 58 минути, а съперникът онбеляза една 31 точки в целия мач.

Двубоят се изигра в панагюрската „Арена Асарел“, тъй като ремонтът на зала „Васил Левски“ в Пазарджик за предстоящите домакински мачове на Хебър в Шампионската лига продължава.

Така шампионите са втори във временното класиране с 8 победи от 8 мача и 24 точки, но и мач по-малко.
Във вторник (7 декември) от 18,30 часа Хебър ще изиграе отложеното дерби от 3-ия кръг срещу ЦСКА.

В редовния 10-и кръг пък пазарджиклии ще приемат лидера Пирин (Разлог), който е с 9 победи от 9 мача до момента. Това дерби ще бъде в петък (10 декември) от 18,30 часа.