Смолян, Пазарджик Достойно представяне показаха за пореден път стрелците от ОДМВР-Пазарджик на националния турнир по стрелба за служители на МВР, който се проведе в Смолян, съобщава пресцентърът на дирекцията.
Участие в надпреварата са взели над 150 служители, групирани в 26 отбора от областните и специализираните дирекции на МВР. Отборът на ОД МВР – Пазарджик са представили Цанко Близнаков, Цветан Николаев, Атанас Бакалов, Блага Крайчева, Анелия Гидикова и Илияна Лупова. В подобни надпревари редом с отбора винаги е и оръжейникът на дирекцията Николай Вълканов, подчертават от пресцентъра.
Дамският тип печели призовото първо място, мъжете се класират втори, а в комплексното класиране пазарджиклии отново са първи. Това постижение е поредното доказателство за класата на нашия отбор и за усилията, които полагат стрелците за да поддържат страхотната си форма. Победителите са наградени от директора на ОДМВР-Смолян старши комисар Николай Димов.