Спорт

Десетки ученици бягаха на лекоатлетическия турнир “Златна есен” в Пазарджик

Написано от ПЗИНФО

Над 120 ученици от 11 училища от Община Пазарджик изпълниха Парк остров „Свобода“ за поредното издание на традиционния лекоатлетически турнир “Златна есен”. И този път събитието бе организирано от Община Пазарджик и “Младежки спортен клуб Пазарджик спортува”.

Бяха осигурени купи, медали, грамоти и награди за призьорите, които бяха разделени по възрастови групи – 5-6 клас, 7-8 клас, 9-10 клас, 11-12 клас, съответно момичета, момчета и отборно.

Председателят на “Младежки спортен клуб Пазарджик спортува” Ренета Камберова приветства всички ученици, а след това даде старт на бяганията в отделните възрасти. Доста оспорвани стартове се получиха и при момчетата, и при момичетата, както и в отборните надпревари.

 

5-6 клас момичета, индивидуално
1.Паулина Красимирова Димитрова
2.Сияна Георгиева Костадинова
3.Петя Александрова Пашова

5-6 клас момчета, индивидуално
1.Петър Кочев – ОУ Св. Кл. Охридски, с. Алеко
2.Александър Илиев Георгиев – с. Звъничево
3.Кристиян Колев – ОУ Хр. Смирненски

5-6 клас, момичета, отборно
1. I-во ОУ „Св. Кл. Охридски“ (Пазарджик)
2.ОУ „Христо Смирненски“
3.ПМГ „Константин Величков“

5-6 клас, момчета, отборно
1.ОУ „Христо Смирненски“ (Пазарджик)
2.ОУ „Св. Кл. Охридски“, с. Алеко
3.ОУ Св. Кл. Охридски (Пазарджик)

 

7-8 клас момичета, индивидуално
1.Зора Терзова – ОУ „Иван Батаклиев“
2.Теодора Павлова – СУ „Петър Берон“
3.Даная Чолакова –  ОУ „Иван Батаклиев“

 

7-8 клас момчета, индивидуално
1.Роман Губиденов – ПГ МЕТ
2.Стоян Маринов – ПГ МЕТ
3.Даниел Димитров – ПГ МЕТ

 

7-8 клас, момичета, отборно
1.СУ „Иван Батаклиев“
2.СУ „Д-р Петър Берон“
3.ПГ МЕТ

7-8 клас, момчета, отборно
1.ПГ МЕТ
2.ОУ „Хр. Смирненски“
3.ОУ „Проф. Иван Батаклиев“

9-10 клас момичета, индивидуално
1.Веселина Ив. Димитрова – ПМГ „Константин Величков“
2.Даниела Лазарова – ПМГ „Константин Величков“

3.Ифа Ади О’Доналд – ПМГ „Константин Величков“

9-10 клас момчета, индивидуално
1.Мартин Яворов Тодоров – ПМГ „Константин Величков“
2.Стоян Стоянов Иванов – ПМГ „Константин Величков“
3.Стоян Костов – ПГ МЕТ

 

9-10 клас, момичета, отборно
1.ПМГ „Константин Величков“
2.ПГ МЕТ

9-10 клас, момчета, отборно

1.ПМГ „Константин Величков“
2.ПГ МЕТ

11-12 клас момичета, индивидуално
1.Антоанета Папазова – СУ „П. Берон“
2.Бойка Кръстанина – СУ „П. Берон“
3.Радост Стоянова – СУ „П. Берон“

 

11-12 клас момчета, индивидуално
1.Денис Костадинов – ПГ МЕТ
2.Мариан Иванов – ПГ МЕТ
3.Иван Вълков – ПМГ „Константин Величков“

11-12 клас, момичета, отборно
1.СУ „П. Берон“

 

11-12 клас, момчета, оборно
1.ПГ МЕТ
2.ПМГ „Константин Величков“

 

 

Коментари